KIEKVIENAM

Priimk gyvenimo
nuotykį.

Pirmyn!

BURIUOTOJUI

Buriuokime
kartu!

Pirmyn!

VERSLUI

Nugalėk savo bosą
jachtų lenktynėse.

Pirmyn!

Klientų atsiliepimai

"Cosmica Servisas" koletyvas, regata įmonei - Patiko kapitono bendravimas, aiškūs atsakymai į pateiktus klausimus, noras bendrauti ir sudaryti pačias gerausias sąlygas. Laivas tvarkingas, yra visko ko reikia. Patiko, kad viskas vyko punktualiai pagal planą. Ačiū. Buvo smagi nauja patirtis. 

"Balthaus" Jūratė Lent , regata įmonei - Ačiū už renginį. Jūsų kapitonai tikrai šaunūs. Negirdėjau nė vienintelio blogo žodžio iš komandų. Viskas - tik gerai

Marius Strankauskas, pramoginis plaukimas - Labai patiko plaukti, davė vairuoti ir bures įtempti. Vėjo šiek tiek buvo, tai buvo labai smagu. Šaunuoliai, taip ir toliau :)

Jonas Romeika, pramoginis plaukimas - Viskas Super , dėkui jūsų puikiai komandai 

Gerda Ginterytė-Petrauskienė, pramoginis plaukimas - Neišdildomi įspūdžiai. visiems rekomenduoju

 Domas Burnickis, švartavimosi kursai -  Švartavimosi kursus rekomenduoju visiems, pradedantiems savarankiškai plaukioti. Nuostabus ir, svarbiausia, saugus būdas pajusti laivo dinamiką vandenyje, ankštose vietose realiomis sąlygomis, ir priversti laivą judėti taip kaip nori. Ačiū!

Kristoforas Akromas, švartavimosi kursai - Diena buvo puiki, Bronius puikus mokytojas, tikrai rekomenduojame 

Danguolė Jočienė, valandinis plaukimas - Labai patiko visas teikiamas servisas, labai mandagūs, paslaugūs įmonės darbuotojai, nuostabus kapitonas Rimas. Puikiai praleistas savaitgalis ir labai daug adrenalino, kadangi jūra nelabai maloniai pasitiko (vėjo greitis iki 11 m/s). Žodžiais apsakyti patirtų jausmų neįmanoma, reikia išbandyti. Nuostabu, ačiū! Sėkmės Jūsų komandai ! 

41400


Nuplaukta jūrmylių

5


Jachtos

920


Dienų plaukimui

820


Klientų šypsenų

Klaipėda

Gosail.lt

Priešpilio 4, Klaipėda

+370 693 33999

info@gosail.lt

www.gosail.lt