Buriuoti gali kiekvienas

Plaukimas

Nori buriuoti, bet nesi tikras, ar galėsi? Bijai jūros ligos, bet nori pabandyti valdyti burinį laivą? Patikėk, jachta plaukti gali kiekvienas.

Ne kartą vonioje tau iš rankų išsprūdo šlapias muilo gabaliukas? Dėl tų pačių dėsnių pirmyn plaukia ir neapvirsta burinės jachtos. Ir tik iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad plaukti jachta yra sudėtinga. Juk tai tik vienas stiebas, dvi burės, vienas korpusas ir vienas povandeninis pelekas su vienu vairu. Ir daugiau erdvės manevrams, nei gatvėje.

Gosail.lt jachtose klientai yra ne šiaip keleiviai, o įgulos nariai, kuriems siūlome tikrą potyrį – valdyti jachtą patiems.

Mariose vairuosi laivą, kelsi ir leisi bures, suksi prieš vėją ir leisies pavėjui – viską darysi prižiūrimas mūsų kapitono. Pasikviesk ir draugus! 

Žinoma, neversime nieko daryti, jei tik nenori. Buriuok savo malonumui taip, kaip tai supranti (kiek tai leidžia maloniai jaustis ir aplinkiniams).

 

Maršrutai

Nori paburiuoti pusdienį ar ilgiau? Gosail.lt turi ką pasiūlyti.

Laive telpa  iki 8 žmonių. Galime plaukti į Juodkrantę, Nidą, Mingę.

Išplaukiame iš Pilies uosto Klaipėdos senamiestyje.Dienos plaukimo trukmė -- nuo 0900 val. ryte iki 2000 val. vakare. Mes išplaukiame, kai pasuka pėščiųjų tiltelį kiekvienos valandos pradžioje, todėl prie jachtų prašome atyvkti pusvalandžiu anksčiau.

Iki Juodkrantės kelionė trunka apie 2 valandas. Iki Nidos ar Mingės -- 5-6 valandas. Tad jei nori plaukti iki Nidos ir grįžti tą patį vakarą, išplaukti teks labai anksti, o grįžti jau sutemus. Dienai rekomenduojame iki Juodkrantės, Mirusių kopų ir  trumpam į  jūrą, dviem dienom -- Mingę, Nidą.

Kvalifikuoti mūsų kapitonai nuplukdys jus kur tik norite. Galime parinkti individualų plaukimo maršrutą pagal jūsų lūkesčius.

kaina ir kontaktai

Vienos dienos jachtos kaina su kapitonu:

  • Birželis-rugjūtis - 649€
  • Gegužė, rugsėjis-spalis -- 549€

Papildomai reikės sumokėti už išnaudotus degalus (6,2€ viena motovalanda).

Jachtą galima nuomotis be kapitono. Dienos kaina:

  • Birželis-rugjūtis - 499€
  • Gegužė, rugsėjis-spalis -- 399€

Nuomojantis ilgiau nei vienai dienai, papildomas 90€ valymo mokestis.

Tikslesnė informacija ir užsakymai: +370 69 333 999, info@gosail.lt

Mus rasite feisbuke. 

Privalai žinoti: dėl oro sąlygų Gosail.lt pasilieka teisę keisti kelionės laiką, prieš tai suderinę su klientu. Lietus nėra blogas oras, neplaukiame tik per audras. 

Klaipėda

Gosail.lt

Priešpilio 4, Klaipėda

+370 693 33999

info@gosail.lt

www.gosail.lt