Pasiūlymai verslui

KOMANDINIS DARBAS

Jachtoje, kaip ir bet kurioje įmonėje, svarbus komandinis darbas bei geras vadovavimas.

Gosail.lt nesiūlo prabangaus ir tingaus pasiplaukiojimo jachta. Gosail.lt siūlo aktyvų poilsį, įmonės efektyvumo skatinimo būdą suburiant darbuotojus į komandas jachtose.

Išbandyk save naujose pareigose – kapitono, jūreivio, vairininko, koko. Nesvarbu kas tu – bosas, vadybininkas, administratorė, klientas. Svarbu, kaip dirbi komandoje.

Jachta – tik įrankis pažinti kolegas ir priemonė sustiprinti kolektyvo ryšius. Lyg jūriniu mazgu.

REGATA ĮMONEI

Gosail.lt kviečia buriuoti komfortabiliomis ir saugiomis jachtomis.

Vienoje jachtoje gali plaukti ir nakvoti iki 8 žmonių grupė, įskaitant kapitoną. Keleivių saugumui skiriamas itin didelis dėmesys, jachtos aprūpintos visa būtina navigacine ir saugumo technika, jas valdo patyrę, daugiametę patirtį turintys škiperiai.

Gosail.lt jachtose klientai yra ne šiaip keleiviai, o įgulos nariai, kuriems siūlomas tikras potyris – valdyti jachtą patiems. Paruoštoje programoje rasite senovinės jūrinės dvasios, sportinio azarto, pažinimo džiaugsmo, poilsio malonumo ir naujos patirties.

 Programa

10.00 - Atvykimas prie laivų, susipažinimas su kapitonais, elgesio laive taisyklėmis.
10.30 - 13.30 - Išplaukimas link Mirusių kopų. Buriavimo mokymai-treniruotė. Įgula paskirstoma pareigomis ir mokosi valdyti laivą - dirbti su burėmis, šturvalu, varikliu, suprasti pavadinimus ir komandas.
13.30 - 14.30 - Poilsis prie Mirusių kopų (kava, arbata, gaivieji gėrimai, šalti užkandžiai laivo denyje - už papildomą mokestį).
14.30 - 18.00 – Jachtų lenktynės iki Nidos. Įgula pati valdo laivus prižiūrint kapitonams.
18.00 -  Finišas Nidoje. Paskelbiamos nugalėtojų vietos. Diplomų įteikimai ir nugalėtojų prizai. Vakarinė programa.

 Užsakant vieną dieną, programa baigiasi 16.00 ir tą patį vakarą grįžtame į Klaipėdą. Jeigu programa dviem dienoms, nakvynė laivuose Nidoje ir grįžimas į Klaipėdą kitą dieną iki 20.00 vakaro. Programa gali keistis priklausomai nuo vėjo stiprumo, oro sąlygų ar klientų pageidavimų.

UŽSAKYMO SĄLYGOS

Plaukimo su regata kaina susideda iš:

  • Laivų kainos
  • Laivo valymo kainos - 90 Eur/laivui
  • Kapitono kainos - 150 Eur/diena
  • Programos kainos:  vienam laivui vienai dienai - 255 Eur, o dviems dienoms - 400 Eur. Į programos kainą įeina: kuras, diplomai, programos sudarymas, regata, prizai, uosto mokesčiai.

Gaukite pasiūlymą

Reikia pagalbos organizuojant įmonės renginį? Dirbkite savo darbą, o rūpesčius palikite mums, mes jums padėsime!

Susiekite su mumis:

Klaipėda

Gosail.lt

Priešpilio 4, Klaipėda

+370 693 33999

info@gosail.lt

www.gosail.lt